PADAB LJUD & LJUS AB
Industrigatan 1
602 23 NORRKÖPING

BESÖKSADRESS
Linnégatan 38
602 23 NORRKÖPING

Telefon: 011-363800
Epost: info@padab.com

ORGANISATIONSNR.
556336-6078

MOMSREG.NR.
SE556336607801

BANKGIRO
5620-1064

Per-Henrik Hjelmsten

Uthyrning / tekniker

E: ph@padab.com
T: 011-363808

Erik Ejlertsson

Uthyrning / tekniker

E: erik@padab.com
T: 073-9869011

Mikael Ahlström

Installation / tekniker

E: ala@padab.com
T: 070-3603560

Joachim Bergling

VD / Projektledare

E: joachim.bergling@padab.com
T: 011-363803

Hampus Fredriksson

Uthyrning / tekniker

E: hampus@padab.com
T: 070-9174340

Mattias Gustafsson

Installation / tekniker

E: mattias.gustafsson@padab.com
T: 011-363807

Petter Danielsson

Lager

E: petter.danielsson@padab.com
T: 073-9308794

Monica Pettersson

Ekonomi & Administration

E: monica.pettersson@padab.com
T: 011-363802

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.